بهترین هتل های سه و چهار ستاره اروپا در کدام شهرها قرار دارند؟

آخرین نتایج یک تحقیق درباره میزان رضایت مهمانان از هتل های 30 مقصد اروپایی نشان می دهد که بهترین هتل های سه و چهار ستاره قاره سبز در کدام شهرها قرار دارند.

آخرین نتایج یک تحقیق درباره میزان رضایت مهمانان از هتل های 30 مقصد اروپایی نشان می دهد که بهترین هتل های سه و چهار ستاره قاره سبز در کدام شهرها قرار دارند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل - هتل 3 و 4 ستاره اروپا.jpg

به گزارش بازارهتل، به تازگی انتشار تحقیقی که توسط سایت رزرو هتل Cheaprooms.co.uk در لندن درباره میزان رضایت مهمانان از هتل های سه و چهار ستاره 30 مقصد اروپایی با توجه به این پرسش اصلی که " آیا هتلی که در آن اقامت داشته اند را به دیگران نیز پیشنهاد می کنند؟ " انجام گرفته، نتایج دور از ذهنی را نشان می دهد. از جمله اینکه هتل های سه و چهار ستاره پایتخت انگلستان نسبت به هتل های هم درجه خود در بین شهر اروپایی رتبه های آخر را دارند!

این تحقیق که حاصل مطالعه نظرات ثبت شده مهمانان هتل های مذکور در Expedia در طول مدت 24 ماه است ادعا می کند که عنوان بهترین مقصد اروپایی از لحاط برخورداری از هتل های سه و چهار ستاره به برلین آلمان می رسد که به ترتیب تنها 6 و 5 درصد آرا منفی را داشتند. پس از برلین، شهر پراگ - پایتخت جمهوری چک - با 7 و 5 درصد رای منفی برای هتل های سه و چهار ستاره در رتبه دوم قرار گرفت و مکان سوم به هتل های بوداپست مجارستان با آرا 8 و 5 درصد منفی رسید.

اما در رابطه با میزبان بازی های المپیک 2012 نتایج به گونه ای دیگر است به طوری که در مجموع آرا مشخص شد که هتل های سه ستاره لندن در بین 30 شهر مورد نظر با کسب 19 درصد آرای منفی در رتبه آخر و هتل های چهار ستاره آن با 12 درصد رای منفی در رتبه بیست و هشتم قرار دارند و تنها هتل های چهار ستاره پاریس و نیس فرانسه به ترتیب با آرا منفی 13 و 16 درصد وضعیت بدتری نسبت به آن دارند.

در بین شهرهای بریتانیا اما بهترین وضعیت به نام لیورپول به ثبت رسید که برای هتل های سه و چهار ستاره اش به ترتیب تنها 8 و 6 درصد رای منفی داشت و پس از آن شهرهای کاردیف ولز و بلفاست ایرلند شمالی که هر دو 8 و 7 درصد رای منفی را در هتل های سه و چهار ستاره گرفتند.

بر اساس نتایج این تحقیق بهترین هتل های شهرهای اروپا از لحاظ برخورداری از هتل های سه و چهار ستاره مورد پسند مهمانان به این ترتیب است: 1- برلین (آلمان) 2- پراگ (جمهوری چک) 3- بوداپست (مجارستان) 4- لیورپول (انگلستان) 5- استکهلم (سوئد) 6- بلفاست (ایرلند شمالی) 7- کاردیف (ولز) 8- وین (اتریش) 9- زوریخ (سوئیس) 10- گلاسکو (اسکاتلند) 11- لیسبون (پرتغال) 12- ونیز (ایتالیا) 13- اسلو (نروژ) 14- مادرید (اسپانیا) 15- دوبلین (ایرلند جنوبی) 16- رم (ایتالیا) 17- بارسلونا (اسپانیا) 18- فلورانس (ایتالیا) 19- ادینبورگ (بریتانیا) 20- مونیخ (آلمان) 21- لیون (فرانسه) 22- آمستردام (هلند) 23- منچستر (انگلستان) 24- مسکو (روسیه) 25- کپنهاگ (دانمارک) 26- بروکسل (بلژیک) 27- میلان (ایتالیا) 28- پاریس (فرانسه) 29- نیس (فرانسه) 30- لندن (انگلستان).